Перший Міжнародній Конгрес «Український Часник - СВІТУ»

Дата проведення: 20 – 22 листопада 2014

Місце проведення: Україна, м. Львів

За останні десять років Україна стала провідним виробником часнику у Східній Європі. Значних темпів набрало виробництво товарної продукції високої якості, а також високоякісного посадкового матеріалу.

Україна стоїть на порозі масштабної інтеграції у світову економіку, в тому числі і у виробництві сільськогосподарської продукції. Виробництво часнику в Україні має серйозний експортний потенціал, а також інвестиційну привабливість. Ціль конгресу: презентувати світовій спільноті український часник як високоякісний продукт світового рівня, який може бути цікавим не тільки для споживача в супермаркеті, а ще й у сфері харчової переробки та фармацевтичному виробництві.

Наша компанія "Best Garlic Of Ukraine" є провідним оператором на ринку високоякісного часнику в Україні. Завдяки нашим буденним контактам з основними учасниками у виробництві часнику, ми вирішили організувати подібний форум, щоб всі зацікавлені могли поділитися своїми знаннями та досвідом.

У конгресі візьмуть участь вчені та фахівці, представники понад п’ятдесяти країн з усіх континентів планети (за винятком Антарктиди), які поділяться своїми знаннями в агрономії, сортах, зберіганні та маркетингу даного продукту. Під час проведення конгресу проводитиметься спеціалізована виставка. Серед яскравих подій заходу - обширна культурна програма, підведення підсумків, нагородження переможців та кращих інноваційних рішень в галузі, знайомство зі Львовом.

Ми сподіваємося, що після проведення даного заходу конгрес набуде статусу щорічного і стане серйозним інформаційним, науковим та інноваційним майданчиком міжнародного співробітництва.

: